Demdaal z.s.

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Úvod

Email Tisk PDF
LETNÍ SETKÁNÍ DĚTÍ A MLÁDEŽE 2014
„JEŽKOVOČI“
Termín setkání: 27. 7. – 6. 8. 2014
Místo:   Rekreační středisko Eustach
Těmice 91, 394 96
Jedná se o chatkový rekreační objekt (navazující na bývalou hájenku) uprostřed hlubokých lesů poblíž Kamenice nad Lipou, ubytování v chatkách po 4 – 6 osobách, starší děti v podsadových stanech.
Věkové omezení: Setkání je určeno pro děti od ukončené první třídy ZŠ, horní věková hranice je omezena 18. rokem, pro děti vyšších tříd ZŠ a pro dospívající mládež je připraven samostatný program.
Cena setkání: 3000Kč/dítě (zahrnuje ubytování, stravu, pojištění, dopravu, programové aktivity). Pokud by byla výše ceny překážkou účasti Vašeho dítěte na tomto setkání, kontaktujte prosím svou katechetku nebo hlavní vedoucí R. Novákovou – určitě najdeme řešení.

LETNÍ SETKÁNÍ DĚTÍ A MLÁDEŽE 2014 „JEŽKOVOČI“

jezkovoci-text

  • Termín setkání: 27. 7. – 6. 8. 2014
  • Místo:   Rekreační středisko Eustach  Těmice 91, 394 96Jedná se o chatkový rekreační objekt (navazující na bývalou hájenku) uprostřed hlubokých lesů poblíž Kamenice nad Lipou, ubytování v chatkách po 4 – 6 osobách, starší děti v podsadových stanech.
  • Věkové omezení: Setkání je určeno pro děti od ukončené první třídy ZŠ, horní věková hranice je omezena 18. rokem, pro děti vyšších tříd ZŠ a pro dospívající mládež je připraven samostatný program.
  • Cena setkání: 3000Kč/dítě (zahrnuje ubytování, stravu, pojištění, dopravu, programové aktivity). Pokud by byla výše ceny překážkou účasti Vašeho dítěte na tomto setkání, kontaktujte prosím svou katechetku nebo hlavní vedoucí R. Novákovou – určitě najdeme řešení.

Důležité upozornění: Přihláška je platná až po zaplacení účastnického poplatku. Účastníky setkání můžeme přijímat pouze do naplnění kapacity. Další potřebné organizační informace budou řádně přihlášeným zájemcům včas oznámeny. V případě dotazů kontaktujte prosím hlavní vedoucí R. Novákovou.

Informace pro přihlášené ZDE

List účastníka tábora ZDE

Táborový řád ZDE